النتائج 1 إلى 2 من 2

الموضوع: به گروهی از مسلمانان که محبوبان و محبان خداوند هستند

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. به گروهی از مسلمانان که محبوبان و محبان خداوند هستند....

  مصدر المشاركة
  -1-
  امام مهدي ناصر محمد اليماني
  12 - ذو الحجة - 1442 هـ
  22 - 7 - 2021 مـ
  ۳۱- تیر - ۱۴۰۰ه. ش.
  10:05 عصر
  (بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى)
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.p...271#post356271
  ____________

  به گروهی از مسلمانان که محبوبان و محبان خداوند هستند....

  سلامُ الله عليكم ورحمتُه وبركاتُهُ ونعيمُ رضوانه، ثم أمّا بعد ..
  هرکس به خداوند عظیم ایمان دارد، نشانه کیهانی تصدیق خلیفه خدا، مهدی ناصر محمد یمانی را تصدیق کند؛ اینکه خورشید واقعاً به ماه رسیده و ادراک رخ داده‌‌است و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده، همان‌طور که در هلال ذی الحجه امسال [۱۴۴۲ه. ق. منطبق با ۱۴۰۰ه. ش.] رخ داد و هلال قبل از اقتران متولد شده و شب شنبه، قبل از غروب آفتاب جمعه، هلال غروب کرد و هلال اول ماه [ذی الحجه] در حالت ادراک بود و خورشید با هلال ماه اجتماع کرد. و این دلیل علمی برای تفسیر معجزه‌ای است که نشانه خارق العاده تصدیق خلیفه خدا از جانب پروردگار عالمیان است تا قبل از آنکه شب از روز پیشی گیرد، تصدیق کنید خورشید واقعاً به ماه رسیده‌است [ادراک].

  تمامی انصار و تمام حبیبان خداوند از مسلمانان، آستین‌ها را بالا بزنید و بیان زیر را با تمام توان منتشر کنید:
  هرکس کلام خدا را از موضوع مورد نظر تحریف کند، به خود ظلم کرده‌است
  https://mahdialumma.com/showthread.php?t=42829
  و از هشتگ زیر استفاده کنید:
  #آية_بدر_الإمام_المهدي
  هدفتان این باشد که «کامل شدن قبل از موعد بدر ماه ذی الحجه در غروب جمعه/ شب شنبه» ترند عربی و جهانی گردد؛ نشانه کیهانی برای انسان‌هایی که بخواهند قبل از اینکه شب از روز پیشی گیرد، ایمان بیاورند و یا آن را به تاخیر بیندازند.
  خدایا ابلاغ کردم، شاهد باش و از ذمه من خارج شده و بر ذمه انصار است که شاهدان تبلیغ بیان حق قرآن عظیم برای عرب و غیر عرب هستند
  وسلامٌ على المُرسَلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  خليفة الله على العالمين؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  ======== اقتباس =========
  356330 2. یادآوری آیت و نشانه امام مهدی، بدر جهانی ماه بعد از غروب آفتاب امروز جمعه

  مصدر المشاركة
  - 2 -
  امام مهدي ناصر محمّد اليمانيّ
  13 - ذو الحجة - 1442 هـ
  23 - 07 - 2021 مـ
  ۱- مرداد - ۱۴۰۰ه. ش.
  10:45 صبح
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=356385
  ___________


  یادآوری آیت و نشانه امام مهدی، بدر جهانی ماه بعد از غروب آفتاب امروز جمعه...

  سلامُ الله عليكم ورحمة الله وبركاته ونعيم رضوانه،
  ای جماعت انصار پیشگام برگزیده و ای تمام حق‌جویان عالم! پیش از این در مورد قواعد نجومی برایتان فتوا داده بودیم، و اما بدری که به اندازه تار مویی تا کامل شدن فاصله داشته باشد مورد نظر نیست؛ در مورد ماه ذی الحجه، علی‌رغم خواست همگان، از همان زمان ابتدا، ماه در تمام مشارق عالم، به صورت صددرصد و کامل طلوع می‌کند. این بدر کامل ماه است که بعد از غروب آفتاب روز جمعه/ شب شنبه به وقت تمام ملت‌های جهان رخ خواهد داد [برای هر منطقه‌ای بر حسب زمان غروب آفتاب روز جمعه/ شب شنبه].
  این نشانه الهی را که حین طلوع ماه رخ می‌دهد، از دست ندهید؛ چون آغاز ماه ذی الحجه در تمام جهان بر اساس ادراک، غروب روز جمعه/ شب شنبه بود.
  آیت و نشانه بزرگ جهانی ادراک را از دست ندهید، چون هیچ‌یک از دانشمندان نجوم هرگز قادر نیستند به مردم جهان بگویند آغاز فلکی ماه ذی الحجه، بعد از غروب آفتاب روز جمعه/ شب شنبه بوده‌است، چون می دانند مقارنه مرکزی در پایان ماه ذی القعده در ساعت چهار و هفده دقیقه فجر روز شنبه به وقت مکه مکرمه رخ داد.
  اما من، امام مهدی، به یقین می‌دانم آغاز ماه ذی الحجه در تمام جهان، بر اساس ادراک، غروب روز جمعه/ شب شنبه بوده است و تمام مردم جهان علی‌رغم خواستشان، شاهد خواهند بود بعد از غروب آفتاب جمعه/ شب شنبه، ماه به صورت صددرصد و به شکل بدر کامل طلوع می‌کند.
  اما طبق محاسبات دانشمندان نجوم، آغاز ماه بعد از غروب آفتاب شنبه/ شب یکشنبه است و بدر ماه ذی الحجه در شب یکشنبه است و خودشان شاهد بر این امر هستند.
  اما ماه بدری که نشانه امام مهدی ناصر محمد یمانی است، غروب جمعه/ شب شنبه رخ می‌دهد. ما قبل از وقوع این امر، در مورد آن فتوا داده بودیم، پس این نشانه بزرگ جهانی را از دست ندهید و با بدر غروب جمعه/ شب شنبه، با دانشمندان نجوم بشریت به جدیت جهاد کنید و به صورت مختصر سخن گفته و از آنها بخواهید برایتان توضیح دهند دلیل بدر کامل ماه در غروب جمعه/ شب شنبه چیست؟!
  برای این پدیده ی کیهانی هیچ توضیح و تفسیری ندارند جز یک جواب و همان‌طور که خداوند یکی است، این پدیده نیز تنها یک جواب دارد: باید هلال ذی الحجه امسال [۱۴۴۲ه. ق.] قبل از اقتران مرکزی خورشید و ماه متولد شده‌باشد و بدون هیچ شک‌وتردیدی، خورشید با هلال ماه اقتران کرده‌است و لعنت خدا بر دروغگویان باد.
  با اینکه نه علمای نجوم و نه تمام ملت‌های جهان [چه مسلمان و چه کافر] هرگز قادر به انکار بدر ماه غروب روز جمعه/ شب شنبه نیستند، اما هر کس این بار آن را تکذیب کند، دیگر چیزی جز عذابی بسیار شدید و فراگیر در انتظارش نیست و خداوند بهتر می‌داند آنچه که آنان درمی‌یابند، حقی است از نزد پروردگارشان، پس به آنان بشارت عذابی بسیار شدید و دردناک را بدهید و پروردگارت به احدی ظلم نمی‌کند.

  بیانی که قبل از وقوع [این نشانه کیهانی] نوشته شده‌‌است را به مردم ابلاغ کنید:
  https://mahdialumma.com/showthread.p...990#post354990
  و این بیان برای یادآوری، در روز وقوع این نشانه نوشته شده‌است تا بعد از این در زمانی که خدا اراده کند، هرکس زنده می‌ماند بر اساس بَیِّنه باشد و هرکس هلاک می‌گردد بر اساس بَیِّنه هلاک گردد و بازگشت امور به‌ سوی خداوند است.
  خداوندا بندگانی را که اگر از حق باخبر شوند، از آن پیروی می‌کنند، هدایت فرما. خدایا غیر از آنان، بندگان مجرمت را هلاک نما، کسانی که اگر راه درست را ببینند، آن را در پیش نمی‌گیرند، چون می‌دانند راه حق به‌ سوی پروردگارشان است، اما از حق اکراه دارند. پروردگارا! هیچ یک از کافران را بر روی زمین باقی مگذار، چرا که اگر آنها را باقی بگذاری، بندگانت را گمراه می‌کنند و جز نسلی فاجر و کافر به وجود نمی‌آورند! [اشاره به آیات کریمه سوره نوح: وَقَالَ نُوحٌ رَّبِّ لَا تَذَرْ عَلَى الْأَرْضِ مِنَ الْكَافِرِينَ دَيَّارًا ‎﴿٢٦﴾‏ إِنَّكَ إِن تَذَرْهُمْ يُضِلُّوا عِبَادَكَ وَلَا يَلِدُوا إِلَّا فَاجِرًا كَفَّارًا ‎﴿٢٧﴾] خدایا زمین را از آنان پاک کن و و خبیثان و پلیدان را روی هم بگذار و همه را متراکم ساز و یکجا در دوزخ قرار ده [اشاره به آیه کریمه سوره الانفال: وَيَجْعَلَ الْخَبِيثَ بَعْضَهُ عَلَىٰ بَعْضٍ فَيَرْكُمَهُ جَمِيعًا فَيَجْعَلَهُ فِي جَهَنَّمَ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ‎﴿٣٧﴾].
  سینه‌ام به تنگ آمده و صبرم تمام شده‌است و کارم را به خدا وامى‌گذارم که او به [احوال] بندگانش بیناست، حسبي الله لا إله إلا هو عليه توكلت وهو ربّ العرش العظيم [خدا برایم کافی است، خدایی جز خداوند نیست، بر او توکل کردم و او پروردگار عرش عظیم است.]
  وسلامٌ علي المُرسَلين والحمدٌ لله ربّ العالمين..
  خليفة الله على العالمين وعبده الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ.
  ======== اقتباس =========
  356427ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •